Úvod > Ceník minigolfu

Ceník

Ceník minigolfu

  80 minut hry
Dospělí 90 Kč
Děti do 15 let 70 Kč
Rodinné zvýhodněné vstupné    
(2 dospělí a 1-2 děti)
240 Kč

Cena zahrnuje: vstup na sportoviště, zapůjčení hole, míčku a score kartu.

V případě zájmu o permanentku na více vstupů nás neváhejte kontaktovat.

Pro skupiny či firmy zajišťujeme exkluzivní pronájem hřiště za cenu 3.000 Kč / 80 minut hry. Rádi pro Vás také zajistíme turnaj v minigolfu. Cena turnaje se odvíjí od domluvy a rozsahu služeb.

V případě způsobené škody účtujeme následující poplatky:
– zničení povrchu dráhy: 2.000 Kč
– zničení nebo ztráta hole: 500 Kč
– ztráta míčku: 100 Kč

Vstup na sportoviště povolen dětem od 3 let. Dítě do 10 let může být v areálu sportoviště jen v doprovodu dospělé osoby. Na hřišti se mohou pohybovat jen osoby se zaplacenou hrou.

Akce

Léto na mlýně

Termín akce: červen - srpen

Navštivte zážitkový areál pro celou rodinu! Prohlídky rozhledny s prodejní výstavou, minigolf pro všechny, koníci a ovečky pro děti dětské hřiště, zahradní restaurace.

Koníci pro děti

SOBOTY a NEDĚLE + státní svátky

v čase 14:00 -18:30 hod
ve VŠEDNÍ DNY v čase 17:00 -18:30 hod.

PRODEJNÍ CELOROČNÍ VÝSTAVA

Keramická dílna Náplavovi vyrábí zejména tradiční užitkovou keramiku, tedy hrnky, misky, čajové konvice, dózy či džbánky. Mnoho vzorů vychází z tradičních starých lidových motivů, zřejmá je i inspirace přírodními motivy. Ve své tvorbě se nebrání ani experimentům a hledání nových forem. Přijďte si vybrat z široké nabídky těchto krásných výrobků. Výstava otevřena denně mezi 10.00-17.00hod. v prvním patře mlýna. Vstupné 30Kč – zahrnuje prohlídku krbovny, výstavy, stálé expozice ve druhém patře a vyhlídky.